EnergY-MU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

EnergY-MU

~~**~~ EnergY-Mu TeaM!!!:D~~**~~
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» MU.ONSKY.RO !!!
Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:35 pm Scris de klash

» ADMin CiTeSTe UrGenT...sau Oricine AltCineVa Va RoG
Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 6:25 pm Scris de Dreamer

» Ban IP dar nu stiu de ce
Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 3:46 pm Scris de misscosmy

» despre spoturi
Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 10:07 am Scris de ShadowCat

» is this MU engergy forum?
Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 3:05 am Scris de Unknown06

» limbaj f urat ...
Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeSam Ian 03, 2009 10:23 pm Scris de ShadowCat

» nu gasesc aripi lvl 1 dealea mici..
Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:20 pm Scris de Gh3r0sBK

» as dori si eu admin
Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:13 pm Scris de Gh3r0sBK

» ADMIN PLEASE HELP!!!
Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 5:01 pm Scris de deathzzzz

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
~~~HarDwarE-HacK~~~
Visit As

 

 Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dr3agoN
EnergY-MU TeaM!!!
Dr3agoN


Numarul mesajelor : 102
Data de inscriere : 18/10/2008

Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Empty
MesajSubiect: Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER   Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeDum Oct 26, 2008 3:25 pm

Va rog sa postati aici orice problema ce va deranjeaza!!!Smile
Sus In jos
http://hardware-hack.forumz.ro
Bazzzy
Jun!oR
Jun!oR
Bazzzy


Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 28/10/2008

Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Empty
MesajSubiect: Re: Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER   Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeMar Oct 28, 2008 12:15 pm

Pai ar fi o problema cu invazia sincer nu gasesc Goldenii sant prea putzini nam gasit decat 2 niciodata mai mult de 2 as vrea sa faci ceva in legatura cu asta...daca se poate si o alta problema..daca potzi sa bagi ancient items...ms ast raspunsu tau
Sus In jos
Dr3agoN
EnergY-MU TeaM!!!
Dr3agoN


Numarul mesajelor : 102
Data de inscriere : 18/10/2008

Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Empty
MesajSubiect: ......   Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeMar Oct 28, 2008 3:30 pm

Multumesc....o sa pun!!!!Smile
Sus In jos
http://hardware-hack.forumz.ro
Bazzzy
Jun!oR
Jun!oR
Bazzzy


Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 28/10/2008

Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Empty
MesajSubiect: Re: Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER   Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeMar Oct 28, 2008 4:10 pm

Mersi omu..
Sus In jos
Bazzzy
Jun!oR
Jun!oR
Bazzzy


Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 28/10/2008

Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Empty
MesajSubiect: Re: Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER   Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 12:08 pm

Asteptam Goldenii aia Razz daca se poate bosu...si mia picat flame of condor din bok+5 asta inseamna ca avem ancient items? daca da zimi unde le pot gasi...si mai e o problema nu sant monstri in devil square nu pica blod fang sti tu dealea sa fac invitatzie pt BC si in kanturu core nu merge eventu nu e poarta...ast niste raspunsuri mersi bafta
Sus In jos
Ymortal
EnergY-MU PolicE!!!
Ymortal


Numarul mesajelor : 42
Localizare : La piata
Data de inscriere : 25/10/2008

Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Empty
MesajSubiect: Re: Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER   Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitimeVin Oct 31, 2008 10:28 am

bazzy din cate stiu itemele ancient picau din kundum care aparea la invazia (teoretic) in kalima 6 si 7 daca mai stiu bine. pentru a intra in kalima verificati topicul meu despre kalima: https://energy-mu.forumgratuit.ro/probleme-pe-server-f5/eroare-in-kalima-t44.htm

oricum nu am vazut kundumul asa ca astept si io un raspuns de la un admin despre ce s-a intamplat cu kundumu. multumesc anticipat! Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Empty
MesajSubiect: Re: Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER   Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER Icon_minitime

Sus In jos
 
Aici POSTATI problemele care va afecteaza pe SERVER
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» combinatoru
» pt ce am luat ban ip?? sau aici se da mok?
» server off
» server is offline??

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
EnergY-MU :: Probleme pe SERVER-
Mergi direct la: