EnergY-MU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

EnergY-MU

~~**~~ EnergY-Mu TeaM!!!:D~~**~~
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» MU.ONSKY.RO !!!
Ban IP dar nu stiu de ce Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:35 pm Scris de klash

» ADMin CiTeSTe UrGenT...sau Oricine AltCineVa Va RoG
Ban IP dar nu stiu de ce Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 6:25 pm Scris de Dreamer

» Ban IP dar nu stiu de ce
Ban IP dar nu stiu de ce Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 3:46 pm Scris de misscosmy

» despre spoturi
Ban IP dar nu stiu de ce Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 10:07 am Scris de ShadowCat

» is this MU engergy forum?
Ban IP dar nu stiu de ce Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 3:05 am Scris de Unknown06

» limbaj f urat ...
Ban IP dar nu stiu de ce Icon_minitimeSam Ian 03, 2009 10:23 pm Scris de ShadowCat

» nu gasesc aripi lvl 1 dealea mici..
Ban IP dar nu stiu de ce Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:20 pm Scris de Gh3r0sBK

» as dori si eu admin
Ban IP dar nu stiu de ce Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:13 pm Scris de Gh3r0sBK

» ADMIN PLEASE HELP!!!
Ban IP dar nu stiu de ce Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 5:01 pm Scris de deathzzzz

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
~~~HarDwarE-HacK~~~
Visit As

 

 Ban IP dar nu stiu de ce

In jos 
AutorMesaj
misscosmy




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 25/12/2008

Ban IP dar nu stiu de ce Empty
MesajSubiect: Ban IP dar nu stiu de ce   Ban IP dar nu stiu de ce Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 3:46 pm

Salutare! sunt DarthVader si am si eu o nelamurire: de ce am luat ban ip si mai ales mi sa sters si account. Am auzit de la unii k l-am luat pentru hack, de la altii nu mai stiu de ce.....
Eram full stats la 8 reseturi deoarece adminul energy mia dat acest full stats. Va rog ca inainte de a da ban la cineva sa il anuntati si sa cereti mai multe informatii de la persoana respectiva!!!!! Crying or Very sad
Va multumesc si sper sa nu se mai intample!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
 
Ban IP dar nu stiu de ce
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
EnergY-MU :: Cerere UNBAN/ASK 4 UNBAN-
Mergi direct la: