EnergY-MU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

EnergY-MU

~~**~~ EnergY-Mu TeaM!!!:D~~**~~
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» MU.ONSKY.RO !!!
hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:35 pm Scris de klash

» ADMin CiTeSTe UrGenT...sau Oricine AltCineVa Va RoG
hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 6:25 pm Scris de Dreamer

» Ban IP dar nu stiu de ce
hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 3:46 pm Scris de misscosmy

» despre spoturi
hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 10:07 am Scris de ShadowCat

» is this MU engergy forum?
hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 3:05 am Scris de Unknown06

» limbaj f urat ...
hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Icon_minitimeSam Ian 03, 2009 10:23 pm Scris de ShadowCat

» nu gasesc aripi lvl 1 dealea mici..
hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:20 pm Scris de Gh3r0sBK

» as dori si eu admin
hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:13 pm Scris de Gh3r0sBK

» ADMIN PLEASE HELP!!!
hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 5:01 pm Scris de deathzzzz

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
~~~HarDwarE-HacK~~~
Visit As

 

 hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv

In jos 
AutorMesaj
s3xn123




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 03/11/2008

hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Empty
MesajSubiect: hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv   hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 10:36 am

Deci nick in game S3xMachine unul dintre cei mai activi jucatori... ma pricep la mu destul de mult am mai avut admin si pe alte srv deci am si experienta in domeniul acesta. Deci daca asi putea avea admin simt ca asi fii un membru util al echipei energy-mu. Ms anticipat!
Sus In jos
 
hello, asi vrea sa incerc sa primesc admin pe acest srv
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» As dori si eu admin
» ADMIN PLEASE HELP!!!
» Take a look ADMIN
» as dori si eu admin
» ADMin CiTeSTe UrGenT...sau Oricine AltCineVa Va RoG

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
EnergY-MU :: Reclamati ADMIN-
Mergi direct la: