EnergY-MU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

EnergY-MU

~~**~~ EnergY-Mu TeaM!!!:D~~**~~
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» MU.ONSKY.RO !!!
Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:35 pm Scris de klash

» ADMin CiTeSTe UrGenT...sau Oricine AltCineVa Va RoG
Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 6:25 pm Scris de Dreamer

» Ban IP dar nu stiu de ce
Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 3:46 pm Scris de misscosmy

» despre spoturi
Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 10:07 am Scris de ShadowCat

» is this MU engergy forum?
Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 3:05 am Scris de Unknown06

» limbaj f urat ...
Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeSam Ian 03, 2009 10:23 pm Scris de ShadowCat

» nu gasesc aripi lvl 1 dealea mici..
Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:20 pm Scris de Gh3r0sBK

» as dori si eu admin
Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:13 pm Scris de Gh3r0sBK

» ADMIN PLEASE HELP!!!
Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 5:01 pm Scris de deathzzzz

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
~~~HarDwarE-HacK~~~
Visit As

 

 Bazzy vorbeste vulgar pe post

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
boditu994x




Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 19/10/2008

Bazzy vorbeste vulgar pe post Empty
MesajSubiect: Bazzy vorbeste vulgar pe post   Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeJoi Oct 30, 2008 8:27 pm

Poza asta dovedeste
Bazzy vorbeste vulgar pe post Screen103020230001kf5.thBazzy vorbeste vulgar pe post Thpix
Sus In jos
HadesBoy




Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 26/10/2008

Bazzy vorbeste vulgar pe post Empty
MesajSubiect: Re: Bazzy vorbeste vulgar pe post   Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeJoi Oct 30, 2008 8:52 pm

sii eu am tot un SS tot cu astea ... tot zicea nu ne faci o felatie ,... la tot guildul lui ... vechiul lui vocabular ... nare rost sa postez sii eu ca ee tot acelasi lucru deaia am zs sa zic sii eu la acest print .... se pare ca nu sa invatzat minte .. tot asa a ramas .. cred k ii trebe o pedeapsa putin mai lunga ....
Sus In jos
Zerich
EnergY-MU PolicE!!!
Zerich


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 25/10/2008

Bazzy vorbeste vulgar pe post Empty
MesajSubiect: Re: Bazzy vorbeste vulgar pe post   Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeJoi Oct 30, 2008 8:54 pm

Aprob.Eram de fata cand acesta vobea vulgar.
Sus In jos
Bazzzy
Jun!oR
Jun!oR
Bazzzy


Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 28/10/2008

Bazzy vorbeste vulgar pe post Empty
MesajSubiect: Re: Bazzy vorbeste vulgar pe post   Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeVin Oct 31, 2008 1:55 am

Suspect Nu va mai suport ma slugilor....de ce nu dai tot ma cacatule faci o poza la o injuratura da de ce nu dai de la ce a inceput ca te`ai bagat ca sluga in seama mai maturo...bun ceau esti o sluga king


PS. Felatzie nu e un cuvant vulgar ma cocalare...
Sus In jos
Dr3agoN
EnergY-MU TeaM!!!
Dr3agoN


Numarul mesajelor : 102
Data de inscriere : 18/10/2008

Bazzy vorbeste vulgar pe post Empty
MesajSubiect: ....   Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeVin Oct 31, 2008 4:18 am

Fratioriilor....Bazzy o vb mai apsat!!!dar nu va injurat....


Iar u Bazzy...ai grija ce faci Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Mad Mad
Sus In jos
http://hardware-hack.forumz.ro
Bazzzy
Jun!oR
Jun!oR
Bazzzy


Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 28/10/2008

Bazzy vorbeste vulgar pe post Empty
MesajSubiect: Re: Bazzy vorbeste vulgar pe post   Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitimeVin Oct 31, 2008 12:09 pm

Smile bom Basketball
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bazzy vorbeste vulgar pe post Empty
MesajSubiect: Re: Bazzy vorbeste vulgar pe post   Bazzy vorbeste vulgar pe post Icon_minitime

Sus In jos
 
Bazzy vorbeste vulgar pe post
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bazzy ... vocabular neadecvad

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
EnergY-MU :: Cerere BAN/Ask 4 Ban!-
Mergi direct la: