EnergY-MU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

EnergY-MU

~~**~~ EnergY-Mu TeaM!!!:D~~**~~
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» MU.ONSKY.RO !!!
Cum sa evoluezi un fenrir? Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:35 pm Scris de klash

» ADMin CiTeSTe UrGenT...sau Oricine AltCineVa Va RoG
Cum sa evoluezi un fenrir? Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 6:25 pm Scris de Dreamer

» Ban IP dar nu stiu de ce
Cum sa evoluezi un fenrir? Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 3:46 pm Scris de misscosmy

» despre spoturi
Cum sa evoluezi un fenrir? Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 10:07 am Scris de ShadowCat

» is this MU engergy forum?
Cum sa evoluezi un fenrir? Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 3:05 am Scris de Unknown06

» limbaj f urat ...
Cum sa evoluezi un fenrir? Icon_minitimeSam Ian 03, 2009 10:23 pm Scris de ShadowCat

» nu gasesc aripi lvl 1 dealea mici..
Cum sa evoluezi un fenrir? Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:20 pm Scris de Gh3r0sBK

» as dori si eu admin
Cum sa evoluezi un fenrir? Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:13 pm Scris de Gh3r0sBK

» ADMIN PLEASE HELP!!!
Cum sa evoluezi un fenrir? Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 5:01 pm Scris de deathzzzz

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
~~~HarDwarE-HacK~~~
Visit As

 

 Cum sa evoluezi un fenrir?

In jos 
AutorMesaj
Ymortal
EnergY-MU PolicE!!!
Ymortal


Numarul mesajelor : 42
Localizare : La piata
Data de inscriere : 25/10/2008

Cum sa evoluezi un fenrir? Empty
MesajSubiect: Cum sa evoluezi un fenrir?   Cum sa evoluezi un fenrir? Icon_minitimeVin Oct 31, 2008 8:31 am

Sunt destui oameni care vor fenrir negru sau albastru si nu stiu cum sa-l faca. Aici puteti invata.

Luati Horn of Fenrir din Lorencia Bar. Luati 5 Jewel of Life, 1 Jewel of Chaos si 1 arma +4+4option minim (pentru fenrir negru) sau 1 armura +4+4option minim (pentru fenrir albastru).

Va duceti la Chaos Machine in Noria sau langa Lorencia bar si apasati Regular Combination. Puneti itemele si apasati Combine. Daca esueaza atunci toate itemele vor disparea dar daca combinatia este reusita atunci veti avea un fenrir upgradat.

Nota: optiunea de pe bone blade din prima imagine nu este obligatorie.

Fenrir Negru - Horn of Fenrir + Destruction (increase final damage)
Fenrir Albastru - Horn of Fenrir + Protection (absorb final damage)

Cum sa evoluezi un fenrir? Screen103107480000dc2

Cum sa evoluezi un fenrir? Screen103107480001wb4

Sper ca v-am fost de ajutor!

Very Happy
Sus In jos
 
Cum sa evoluezi un fenrir?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» golden fenrir

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
EnergY-MU :: Diverse :: Tutoriale Server EnergY-
Mergi direct la: